Já v číslech a statistikách

14. července 2012 v 21:30 | Chiquitka |  Všechno o mně

Všechno co vlastně (ne)potřebujete vědět ;)

Já si strašně ráda na blozích čtu kolik která holka váží a měří a kolik měla nejvíc a nejméně kilo a proto se i já s vámi podělím o pár těch čísel.

Nedávno jsem oslavila 20. narozeniny.

Nyní měřím 165cm.Moje nejvyšší váha byla asi 85kg. To bylo před měsícem. Máme ručičkovou váhu, takže přesně to tvrdit nemohu.

Nejméně jsem vážila před 3mi lety. Na výšku 165cm jsem měla 36kg. Ano, měla jsem anorexii. Pak jsem jsem měla přibrat na minimální antropometricky vypočítanou váhu 51kg. Stalo se a pustili mě domů z nemocnice. Poté jsem spadlo do bulimie a přibrala na 65kg, šla jsem se opět léčit.Nepomohli mi, ale v nemocnici jsem zhubla na 59kg.
Doma po 18 narozeninách jsem se začla znovu přejídat. A tak moje váha stoupala a stoupá až dodnes.
Občas se mi daří jíst určitou dobu vééélmi zdravě a hodně cvičím. Pak se utrhnu ze řetězu a mnohem delší dobu se vyžírám, válím a sbírám síly na další období "zdravého životního stylu".

Míry mám někde napsané, ale nejlepší bude, kdy se změřím ráno při vážení a všechno sem pěkně aktuálně napíšu :)
Každopádně v době anorexie jsem měla v pase méně jak 50cm :) to ostatní mě nezajímalo, tak to jsem neměřila i když možná v nějakém deníčku ten zadek a prsa ještě mám ;)

Tyhle informace vám dávám jen proto, že vím že zhubnu. Nevím ještě kdy a za jakých okolností, ale vím, že to někdy odkážu a budu na sebe děsně pyšná a vy mě budete strašně obdivovat. Bude to velkolepá změna a já budu konečně šťastná!

Myslím, že by to stačilo. Realito vítej ;))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs. Inspiration Mrs. Inspiration | Web | 16. července 2012 v 7:12 | Reagovat

proboha... mám pocit, jako kdybych to psala já sama. mluvíš mi absolutně z hlavy. jsme si strašně podobný. moc ráda se s tebou spřátelím a klidně i víc než jenom na rovině podporování se skrz blogy =)

2 Karolína Karolína | 16. července 2012 v 10:08 | Reagovat

[1]:Jo když jsem našla tvůj blog, byla jsem stejně udivená :) Jsem ráda, že jsem konečně našla spřízněnou duši:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama