Nový začátek

10. srpna 2012 v 11:10 | Chiquitka |  Sny a cíle
Ano, kéž by to šlo!

Kdykoliv by se nám jen zachtělo. Odstřihnout dosavadní nenaplněný život a začít znovu.


Myslím, že svým způsobem to jde. Můžeme změnit sami sebe uvnitř a pak očekávat změny kolem sebe.
Já začínám znovu. Je to jedna z mých hrozných vlastností, neustále začínat znovu a znovu dokud to, co dělám nebude perfektní.
Člověk chce zapomenout na to, co bylo a jít dál neposkvrněn. Moje smůla pokud stále lpím na minulosti a žiju v přesvědčení ,že to nikdy nebude dobré pokud.....(dosaď)

Hodně často sním o tom, jak můj život bude bláhový až zhubnu. Představuji si svoje sebevědomí a jak nic nebude podstatné v porovnání s tím, co jsem dokázala. Všechny problémy budou naprosto bezvýznamné, protože budu mít to, co jsem vždycky chtěla.
Skoro jako bych zapomněla na svůj současný život a létala v oblacích až do skonání světa. Dokážu strávit celé noci přemítáním mých snů a plánováním. Dokážu vymyslet detailní plán, jak přežít další den a jsem tak pyšná, když splním povinnosti, které zvládá 5-ti leté dítě. Vlastně mám pocit, jako bych začínala úplně od začátku. Stydím se za to, že mě moje problémy dohnaly až tak daleko, že teď se musím učit znovu jíst, znovu oblékat, znovu líčít, znovu pečovat o své ošklivé tělo a především si znovu navyknout na společenský život.

Když vidím svůj plán dne, musím se smát. Musím se hlídat, abych se vůbec převlékla z pyžama a vyčištila si zuby. Vlastně až do chvíle než jsem si uvědomila svůj dosavadní stav, jsem si nepřipouštěla, že bych měla nějaký vážný problém. Jídlo mě dokázalo dokonale uchlácholit na celý den, ba i noc.

PPP mě roztrhalo na kousky a je na mně, abych svůj život poskládala zpět.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs. Inspiration Mrs. Inspiration | 19. srpna 2012 v 13:31 | Reagovat

je to napsaný nádherně. je to tak něj všechno na piču, ještě že mám svoji zkurvenou milenku ppp ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama