Sportu zdar!

12. října 2012 v 16:53 | Chiquitka |  Cvičení

Slíbila jsem, že se blogu budu opět věnovat a tak píšu :)

Konečně jsem na správné cestě ke krásnému tělu. Už přes měsíc jím zdravě a každý den cvičím. Výsledky jsou pomalé, ale jsem na sebe pyšná!

A co vlastně cvičím?

Bohužel nemám žádně pravidelné zájmy ani kroužky a tak jsem odkázaná čistě sama na sebe svoji vůli. Je to velmi těžké cvičit sama od sebe, každý každičký den. O to víc jsem na sebe hrdá, že se zatím držím ( ťuk, ťuk).
Cvičím podle programu známé americké trenérky Jillian Michalels. Je to makačka, ale výsledky jsou úžasné.

30 day Shred

Jedná se o 30-ti denní cvičební program. Ze všech jejích vydaných dvd je dle mého názoru 30 day Shred jeden z těch jednodušších a je proto vhodný pro začátečníky.
O co tedy jde? Celé cvičení se skládá ze 3 levelů. Každý má zhruba 25 minut. Střídá se posilování paží a nohou, poté kardio a cviky na břicho.
Tři levely nemá tohle dvd jen tak. Každý level se cvičí 10 dní. První level je nejednodušší, ale lidi, co nikdy nebo dlouho necvičili si při něm máknou jako blázen.
Možná si říkáte, že 25 minut je málo? Věřte mi, už po 5 minutách budete chtít přestat a budete sotva lapat po dechu. Aspoň počátcích určitě. Program je vymyšlen tak, abyste spalovali od první minut. Využívá formy cvičení HIIT. Kouzlo spočívá ve střídání maximální a nižší intenzity cvičení. Tím tělo nutíte pálit o stošest i dlouho po cvičení.

Tak co zkusíte to?

Já jdu zrovna cvičit! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs. Inspiration Mrs. Inspiration | Web | 12. října 2012 v 20:01 | Reagovat

no já zas tak přísný režim nemám. dopřávám si i sladkosti ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama