Všechno jde krásně!

25. října 2012 v 17:17 | Chiquitka |  Myšlenky, pocity, kecy

Co říct?

Na blog nemám vůbec čas. Vždycky si říkám, že bych měla něco napsat, ale vůbec se mi do toho nechce. Obzvlášť, když se mi teď výborně daří, tak prostě nemám potřebu se vypisovat.

Jak to jde a jaktože to jde? Uvědomila jsem si, že od začátku září, co teda makám a jím zdravě, jsem se vždycky přejedla naprosto zbytečně. Vždycky to bylo kvůli tomu, že máti musela upéct nějakou blbou buchtu, kterou u nás jí stejně jen sestra a já ( v mém případě se jí přejídáním, né jí jím) a nebo koupila nějakou sladkost "pro ségru", třeba nutellu, která zrovna není není jen tak na pár soust. Vždycky mě to dokázalo rozpálit to běla. Člověk jí zdravě, maká, žije se mu fajn a najednou mu do jeho dokonalého života šoupnou jedovatého hada. Ať se mu snažíte vyhýbat sebevíc, máte ho pořád na očích, a pomalu se plazí k vám. Až podlehnete. Bylo to vždycky šílený, na jídlo jsem si sotva vzpomněla a pak jsem přišla domu a našla na stole čerstvě upečený makový koláč, velikostně tak pro 10 lidí! Vážně skvělý! Někdy se mi podařilo vydržet den, dokonce dva. Ale stačilo tak málo- stres, chvilka samoty, chuť a vše bylo ztraceno.
Když se mi to stalo v jednom týdnu už 3x, uzavřela jsem s máti dohodu, že do odvolání nebude nic péct, že mi prostě ničí život. Nepřeju si nic jinýho než být štíhlá a spokojená ve svém vlastním těle. Nikdo to doma zřejmě nechápe! Máti opravdu nepeče, jenže sračky typu nutella domu nosí pořád! Zrovna teď o víkendu, že si uděláme k obědu palačinky. Naučila jsem se je jíst na slano, se sýrem, šunkou, zeleninou a mám to tak ráda. Jenže KVŮLI SÉGŘE koupila matka nutellu!!! Myslela jsem, že umřu! Nakonec jsem se tak naštvala, že jsem si dala k obědu jen zeleninový salát. Bylo to šílený, vedle mě sestra, maže si na horkou palačinku silnou vrstvu nutelly. Krém roztéká, hodí na to lžíci zmrzky, čokoláda se smísí. Panebože! Musela jsem na tu palačinku pořád civět!! Ale zmákla jsem to! JO! Ptž vím, co chci!

Bohužel nutella mě pronásledovala dnem i nocí a já ji včera začla hledat, trvalo mi to hodinu, ale našla jsem jí. Díkybohu tam byla tak sotva půlka. Vyluxovala jsem jí, byla to slast! Ale světě div se, dojedla jsem, bylo mi už trochu nevolno z toho cukru a tuku, ale šla jsem si vyčistit zuby a normálně fungovala dál. Žádný pokračování v jídle, dokud neprasknu, prostě jsem ukojila své chutě a tím to skončilo. Jsem na sebe pyšná. Pak jsem měla výčitky a šla to vycvičit. Večer jsem si dala jen zeleninu a byla jsem zase lehká a čistá :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs. Inspiration Mrs. Inspiration | Web | 26. října 2012 v 23:01 | Reagovat

úplně ti rozumím. největší peklo je se dívat jak si ostatní dopřávají, když ty ses zařekla, že si nedáš =P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama