Další den

11. listopadu 2012 v 14:18 | Chiquitka |  Projekt Mrs.Inspiration & Chiquitka

Pocity

Nebudute to chtít číst a já vás s tím nechci zalhcovat. Takže ve zkratce. Cítím se pořád stejně jako včera. Po probuzení jsem cítila úlevu a uvolnění. Čím více na to všechno ale znovu myslím, tím více ve mě stoupá napětí a mám pocit, že každou chvíli vybouchnu!
Odpoledne si dám cvičení od Jill, tento měsíc chci cvičit Ripped in 30. Četla jsem recenze a mělo by to být tak stejně náročné jako 30 day Shred, tak uvidím. Kdyby to bylo moc lehké, tak přeskočím první levely a vrhnu se hned na ty těžší. Vzhledem k tomu, že jsem ale teď přes týden vůbec necvičila, tak myslím, že to bude akorát :)

Jídelníček

Dnes to nebude žádný zázrak, jelikož jsem zhřešila, ale ani mě to netrápí a hlavně to ve mně vůbec neevokuje nutkání k přejídání, což mě překvapuje, ale jsem za to samozřejmě ráda.
Mám dnes takové zvláštní chutě-nechutě. Podle toho, jak moc ve mně zrovna vřou emoce. Buď mám stažený žaludek a jídlo se mi hnusí, nebo naopak potřebuju jídlo, abych se odpoutala od těch šílených pocitů.

Sn: 70g vloček, kakao, 250ml mléko, sladidlo
Ob: vařené hovězí plátek, dušená zelenina, pár brambor
Sv: slunečnicový rohlík, activia jahoda
Sv: káva s mlékem, 3 plátky jablečného závinu, mléko, oplatka, ovesná kaše, rohlík se sýrem !!!!

Trochu jsem se odpoledne přejedla.
Nemá cenu to zatajovat. Byla jsem prostě tak vykolejená z toho, že mi napsal a bylo mi úplně jedno, co jím. To byly najednou chutě! Ale od zítřka jedu zodpovědně, chci přece vypadat dobře a teď mám o důvod navíc! :)

Co dnes?

Od rána se učím chemii. Problém je, že mi už strašně dávno ujel vlak a já se v tom plácám. Absolutně to nechápu, ale aspoň se to pokusím našrotit jak básničku, děs no.
Ráno jsme se sestrou na chvilku zašly ven se psem. Potřebovala jsem to. Je mi fakt mizerně. Brečela bych, ale pořád si opakuji, že musím být silná. A vlastně ani nevím, jestli jsem na tom špatně nebo dobře, že. Nevědomost je šílená!
Už abych tu chemii uměla :/ Vůbec mě to nebaví a to teprve dopisuju výpisky a podtrhávám důležité výrazy!

Supeeeeeeeeeer!

Jsem blázen :D ale ozval se a chce mě znovu vidět! Jsem tak šťastná! Stejně si říkám, že bych tady na blogu neměla tolik rozebírat svůj osobní život. Kdyby někdo zjistil, že kdo jsem, mohlo by to být docela trapné...takže nevim :/

Nápad

Pro mojí Darling Mrs. Inspiration: Napadlo mě v rámci našeho projektu, založit novou rubriku. Nazvala bych jí třeba "Ze světa PPP" a sem bych chtěla psát všechny poznatky o PPP. Od historie až po současnost ;) Hledat zajímavé články, metody léčby, celebrity postižené PPP apod.... Nemyslím kopírovat články, ale buď hodit odkaz a vyjádřit svůj názor a nebo ho přepsat svými slovy a nahodit diskuzi ;)
Co ty na to??? Myslím, že to může být docela přínosné ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denisa Denisa | Web | 11. listopadu 2012 v 15:11 | Reagovat

taky jsem dneska zhřešila, takže buď v klidu :-(
řekla bych, že ten žaludek máš podrážděný z toho alkoholu, tím budou asi ty chutě - nechutě.
ty jsi dáváš do kakaa sladidlo? já teda kakao nesladím :)
taky jsem měla v plánu se do rána učit, ale znáš to... když se ti nechce tak se ti prostě nechce :-/

2 Denisa Denisa | Web | 11. listopadu 2012 v 15:54 | Reagovat

aha, už mi bylo divné že by jsi si sladila kakao :-D

3 Mrs. Inspiration Mrs. Inspiration | Web | 11. listopadu 2012 v 19:10 | Reagovat

psala jsemnejvíc dlouhej koment a teď se to smazalo =P tak znova...
jsem polichocena oslovením darling <3 já už na blogu rubriku o ppp mám a snažím se ji pravidelně aktualizovat.
jsem ráda, že jsi počkala, až ten kluk zavolá tobě. neztrácej hrdost. a je z daleka? JENOM nechci, aby si se uvrtala do sna, co by nemusel mít pěkný konec. nenech se zneužít. protože kluci můžou být krutí. i svou nevědomostí. přijde mi, že žena není naprogramována na nezávazné dobrodružství. alespoň já teda nejsem. pokud se mi ten kluk líbí, pocit, že ho ztratím zahubí všechno krásné, co jsem v tom momentě prožívala. už ze sebe nechci dělat potěšení na jedno použití =(

4 Mrs. Inspiration Mrs. Inspiration | Web | 11. listopadu 2012 v 21:30 | Reagovat

buď na sebe ale stejně opatrá, dokud to nebudeš mít jistý nepouštěj si ho moc do srdíčka <3 i když to se lehko řekne...

5 Denisa Denisa | Web | 11. listopadu 2012 v 21:40 | Reagovat

přesně tak, zítra nový začátek :-P
jsi hodná :)

6 Mrs. Inspiration Mrs. Inspiration | 12. listopadu 2012 v 14:59 | Reagovat

mě to uvádí do pszchické pohodz. nemusí to vždy být úplně primárně namířeno proti nepřejídání se, ale vzhledem ktomu, že u mě stres, úzkost a přejídání spolu hodně souvidí, tak mi to docela zabíralo ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama