Když vše nejde tak, jak by mělo

13. listopadu 2012 v 19:09 | Chiquitka |  Můj plán

Mohu si za to sama.

Tak, kdo jiný by za to taky mohl, že?
Jsem prostě ostuda a dnes jsem se na sebe pěkně naštvala. Za poslední dva, vlastně už skoro tři, roky se ze mě totiž stal šílený lajdák. Ani to slovo nestačí, jak moc jsem líná. Můžeme vůbec vyhrát bez boje? Asi ne. Takže jdu do boje. Na život a ?
Vím, že jsem přehnaně negativní a každou maličkost nafukuji do obrovitánských rozměrů, taková jsem já. Třeba někdy budu shovívavější, ale než ta doba přijde musím s tím žít.

Ve škole jsem samozřejmě nebyla, ani včera. Všimla jsem si, že z toho vyvinul docela vážný problém. Záškoláctví není sranda. Je to forma závislosti. Když si zvyknete na to, že tam nechodíte, vyhýbáte se písemkám a úkolům snadno se z toho stane jediná úniková cesta. Utíkáte před problémy a ty místo aby mizely, rostou a rostou a s nimi i strach. A to se znovu stalo mně. Takže zítra hurá do školy! Teď už vážně!

Jídelníček jsem též pěkně zmrvila. Jak jinak, když sedím celý den doma. Aspoň, že jsem se věnovala věcem do školy.
Očekávám, že se z toho všeho teď pěkně pose**, ale musím si tím projít, bohužel.
Není mi z toho vůbec do zpěvu. Cítím se fakt mizerně, nejradši bych se na všechno definitivně vykašlala, ale to je zase to mé nafukování "malicherností", dá-li se tak vůbec to moje záškoláctví ještě nazvat.

Cvičit jdu právě teď, takže alespoň za něco se dnes mohu pochválit. Taky už jsme se Sis byly na dlouhé vycházce s hafíkama, takže mám po zbytek večera klid.

A co Vy, jak jste zvládly svůj den?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vijjja vijjja | Web | 13. listopadu 2012 v 21:48 | Reagovat

ahojte!....no co na tohle říct....budu upřímná....máš pravdu musíš začít něco dělat..jiná cesta z lenosti a ulejváctví nevede.....vůbec nepřemejšlej nad tím jetli to nebo ono uděláš nebo ne...prostě to udělej a hotovo!!!!...uvidíš, že když se takhle na čas zakousneš, tak si na to zvykneš a postupně ti to ani nepřijde:-).....rozhodně bojuj...lenora je děsná nemoc...úplně tě pohltí a nechce pustit.....tak se koukej vyprostit a hnout se....chceš přece žít pořádnej život se vším všudy a né jen přežívat na neutrálu!:-/...ty to určitě zvládneš, ale bude to vyžadovat energii a odhodlání§.)

2 Mrs. Inspiration Mrs. Inspiration | Web | 13. listopadu 2012 v 23:22 | Reagovat

prosím tě neboj se. já třeba minulý týden přišla každý den pozdě do školy, protože jsem byla @permanentně přežraná a z toho unavená.
bude líp!
ten tvůj e-mail se mi nezobrazil, tak mi prosím napiš na: violett.v@seznam.cz ;)

3 Denisa Denisa | Web | 14. listopadu 2012 v 19:59 | Reagovat

každý jsme občas líný, myslím se že to na tebe jen padlo tak máš výčitky :-/
s tím záškoláctvím by jsi něco dělat měla, ber to z té druhé stránky, když si zvykneš tam chodit a učit se na písemky a dělat úkoly, tak to taky půjde! :)
lenost je hrozná nemoc, ale ty jí určitě umíš ovládat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama